Zapojili jsme se do projektu QHERO

Porsche ČR (výhradní dovozce značek VW, Seat a Audi do České republiky) startuje nový projekt na podporu studentů škol automobilového zaměření. Cílem projektu je motivovat studenty k aktivnímu zájmu o obor, zatraktivnit studijní obory automobilového opravárenství, získat nové zájemce o toto studium a pomoci škole k vyšší kvalitě a efektivitě vzdělávacího procesu. To vše prostřednictvím unikátní mobilní aplikace QHERO. Studenti sbírají body za výkony ve škole, odborném výcviku a praxi v servisech. Získané body si lze díky aplikaci QHERO vyměnit za různé atraktivní odměny spojené se značkami Volkswagen, Audi, Seat (například vybavení pro volný čas, elektroniku či oblečení). Platforma QHERO běží na internetové stránce www.QHERO.cz a v aplikaci pro mobilní zařízení. Součástí projektu jsou také vzdělávací akce pro pedagogy naší školy, včetně vzdělávacích materiálů a přístrojů.

Ze všech těchto důvodů se do tohoto projektu zapojila i naše škola. Učitelé teorie i praxe, pracovníci některých smluvních servisů získali unikátní kartičky s QR kódy a mohou začít odměňovat nejaktivnější a nejlepší žáky.