Pořadí |
Pořadové číslo |
Příjmení |
Jméno |
Škola |
Počet
dosažených bodů v úlohách |
Celkový počet |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
|
Maximální
počet bodů za soutěžní úlohu |
10 |
10 |
10 |
10 |
10 |
50 |
1 |
84 |
Kvášová |
Barbora |
Střední průmyslová
škola chemická Pardubice |
10 |
10 |
10 |
10 |
10 |
50 |
2 |
222 |
Janečka |
Petr |
Obchodní akademie a
Vyšší odborná škola ekonomická Svitavy |
10 |
10 |
10 |
10 |
10 |
50 |
3 |
170 |
Paroubek |
Lukáš |
Integrovaná střední
škola Moravská Třebová |
9 |
10 |
10 |
10 |
8 |
47 |
4 |
144 |
Koleš |
Michal |
Obchodní akademie T.
G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí |
10 |
10 |
8 |
8 |
10 |
46 |
5 |
117 |
Chmelař |
Martin |
Střední
průmyslová škola Třebíč |
10 |
10 |
10 |
4 |
10 |
44 |
6 |
101 |
Rašková |
Monika |
Obchodní akademie a
Vyšší odborná škola ekonomická Svitavy |
10 |
10 |
10 |
2 |
10 |
42 |
7 |
36 |
Zavřelová |
Martina |
Střední zemědělská
škola a Vyšší odborná škola Chrudim |
10 |
10 |
10 |
0 |
10 |
40 |
8 |
158 |
Donaj |
František |
VOŠ stavební a SPŠ
stavební arch. Jana Letzela, Náchod |
10 |
10 |
10 |
6 |
4 |
40 |
9 |
2 |
Koranda |
Matěj |
Obchodní akademie,
Chrudim |
10 |
8 |
10 |
1 |
10 |
39 |
10 |
120 |
Junek |
Pavel |
Střední průmyslová
škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice |
10 |
10 |
10 |
1 |
8 |
39 |
11 |
64 |
Dudášek |
Ondřej |
Střední průmyslová
škola elektrotechniky a informačních technologií Dobruška |
10 |
10 |
8 |
2 |
8 |
38 |
12 |
95 |
Müller |
Ladislav |
Střední odborná škola
a Střední odborné učiliště, Hradec Králové |
10 |
10 |
10 |
1 |
4 |
35 |
13 |
235 |
Vašák |
David |
Střední odborné
učiliště plynárenské Pardubice |
4 |
10 |
3 |
10 |
8 |
35 |
14 |
162 |
Veselíková |
Anna |
Střední škola
zemědělská a veterinární Lanškroun |
0 |
10 |
10 |
8 |
4 |
32 |
15 |
12 |
Cejp |
Tomáš |
Průmyslová střední
škola Letohrad |
10 |
0 |
10 |
1 |
10 |
31 |
16 |
77 |
Stráník |
Daniel |
Střední škola
automobilní Ústí nad Orlicí |
10 |
5 |
10 |
2 |
4 |
31 |
17 |
177 |
Houdek |
Lukáš |
VOŠ
a SŠT Česká Třebová |
0 |
10 |
10 |
1 |
10 |
31 |
18 |
32 |
Ježek |
Jakub |
Průmyslová střední
škola Letohrad |
9 |
10 |
10 |
1 |
0 |
30 |
19 |
74 |
Korbel |
Eduard |
Střední průmyslová
škola chemická Pardubice |
10 |
2 |
10 |
0 |
8 |
30 |
20 |
166 |
Fuchs |
Jan |
Střední škola
automobilní Ústí nad Orlicí |
10 |
10 |
10 |
0 |
0 |
30 |
21 |
89 |
Motyčka |
Michal |
Střední průmyslová
škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice |
10 |
10 |
8 |
1 |
0 |
29 |
22 |
113 |
Holec |
Jiří |
Střední škola
uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí |
10 |
10 |
9 |
0 |
0 |
29 |
23 |
54 |
Seidl |
Jan |
Střední průmyslová
škola stavební Pardubice, Rybitví |
10 |
8 |
10 |
0 |
0 |
28 |
24 |
214 |
Milostný |
Martin |
Vyšší odborná škola
stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto |
8 |
10 |
0 |
9 |
0 |
27 |
25 |
231 |
Nosek |
Pavel |
Obchodní akademie T.
G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí |
0 |
10 |
10 |
1 |
6 |
27 |
26 |
138 |
Šitina |
Jakub |
Střední průmyslová
škola Trutnov |
0 |
10 |
5 |
1 |
10 |
26 |
27 |
45 |
Petr |
Jan |
Střední průmyslová
škola elektrotechniky a informačních technologií Dobruška |
0 |
10 |
10 |
1 |
0 |
21 |
28 |
184 |
Pešava |
Martin |
Střední škola
automobilní Holice |
0 |
10 |
10 |
0 |
0 |
20 |
29 |
225 |
Smičková |
Tereza |
Integrovaná střední
škola Moravská Třebová |
10 |
10 |
0 |
0 |
0 |
20 |
30 |
22 |
Havlíček |
Ondřej |
Obchodní akademie,
Chrudim |
0 |
10 |
8 |
1 |
0 |
19 |
31 |
151 |
Šedá |
Kateřina |
SOŠ a SOU obchodu a
služeb Chrudim |
0 |
10 |
0 |
1 |
8 |
19 |
32 |
187 |
Seidl |
Petr |
VOŠ
a SŠT Česká Třebová |
0 |
8 |
0 |
1 |
10 |
19 |
33 |
107 |
Obst |
Jiří |
Střední odborná škola
a Střední odborné učiliště, Hradec Králové |
0 |
8 |
8 |
1 |
0 |
17 |
34 |
81 |
Marek |
Matěj |
Střední škola
uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí |
0 |
10 |
2 |
0 |
4 |
16 |
35 |
202 |
Kněžour |
Jakub |
Vyšší odborná škola
stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto |
1 |
10 |
0 |
1 |
4 |
16 |
36 |
123 |
Fejl |
Dominik |
Střední odborné
učiliště plynárenské Pardubice |
0 |
10 |
0 |
1 |
0 |
11 |
37 |
208 |
Jedličková |
Anna |
Střední
škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové |
0 |
0 |
3 |
1 |
0 |
4 |
38 |
126 |
Kupcová |
Aneta |
SOŠ a SOU obchodu a
služeb Chrudim |
0 |
0 |
2 |
1 |
0 |
3 |
Celkem |
221 |
329 |
274 |
99 |
188 |
1 111 |
|
Procento úspěšnosti
jednotlivých příkladů |
58,16 |
86,58 |
72,11 |
26,05 |
49,47 |
58,47 |
|
|
|
|
|
Počet účastníků v kategorii |
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|