Pořadí |
Pořadové číslo |
Příjmení |
Jméno |
Škola |
Počet
dosažených bodů v úlohách |
Celkový počet dosažených
bodů |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
|
Maximální
počet bodů za soutěžní úlohu |
10 |
10 |
10 |
10 |
10 |
50 |
1 |
69 |
Šebela |
Karel |
Střední průmyslová
škola Třebíč |
10 |
10 |
10 |
10 |
10 |
50 |
2 |
114 |
Neuman |
Adam |
Střední průmyslová
škola chemická Pardubice |
10 |
10 |
10 |
10 |
10 |
50 |
3 |
101 |
Černý |
Dominik |
Střední průmyslová
škola elektrotechniky a informačních technologií Dobruška |
10 |
10 |
10 |
9 |
10 |
49 |
4 |
173 |
Čapek |
Tomáš |
Střední průmyslová
škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice |
8 |
10 |
10 |
9 |
10 |
47 |
5 |
84 |
Šlitr |
Jiří |
Střední průmyslová
škola elektrotechniky a informačních technologií Dobruška |
8 |
10 |
8 |
9 |
10 |
45 |
6 |
130 |
Hendrych |
Daniel |
Vyšší odborná škola
stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto |
7 |
10 |
9 |
8 |
10 |
44 |
7 |
66 |
Mikuta |
Jakub |
Průmyslová střední
škola Letohrad |
10 |
4 |
10 |
9 |
10 |
43 |
8 |
1 |
Kubíčková |
Gabriela |
Integrovaná střední
škola Moravská Třebová |
2 |
10 |
10 |
9 |
10 |
41 |
9 |
57 |
Danielka |
Jakub |
Obchodní akademie T.
G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí |
8 |
10 |
7 |
9 |
7 |
41 |
10 |
153 |
Pallová |
Judita |
Střední průmyslová
škola chemická Pardubice |
10 |
0 |
10 |
10 |
10 |
40 |
11 |
158 |
Prejs |
Kryštof |
VOŠ a SŠ technická
Česká Třebová |
2 |
10 |
8 |
9 |
10 |
39 |
12 |
75 |
Soukupová |
Zuzana |
SPŠS stavební
Pardubice, Rybitví |
10 |
0 |
10 |
8 |
10 |
38 |
13 |
183 |
Zahradník |
Pavel |
Střední průmyslová
škola, střední odborná škola a střední odborné učiliště, Nové Město nad Metují |
0 |
10 |
9 |
9 |
10 |
38 |
14 |
47 |
Hrdlička |
Norbert |
Průmyslová střední
škola Letohrad |
10 |
4 |
9 |
4 |
10 |
37 |
15 |
192 |
Šmahel |
Michal |
Střední průmyslová
škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice |
7 |
0 |
10 |
10 |
10 |
37 |
16 |
28 |
Sedláková |
Pavla |
Obchodní akademie a
Vyšší odborná škola ekonomická Svitavy |
8 |
10 |
1 |
7 |
10 |
36 |
17 |
120 |
Jaklová |
Jana |
Střední škola služeb,
obchodu a gastronomie, Hradec Králové |
7 |
0 |
10 |
8 |
10 |
35 |
18 |
93 |
Boháč |
Přemysl |
Střední škola
automobilní Holice |
7 |
0 |
10 |
7 |
10 |
34 |
19 |
141 |
Vacek |
Michal |
VOŠ stavební a SPŠ
stavební arch. Jana Letzela, Náchod |
2 |
10 |
2 |
9 |
10 |
33 |
20 |
79 |
Sekaninová |
Martina |
Střední škola
zemědělská a veterinární Lanškroun |
7 |
0 |
10 |
5 |
10 |
32 |
21 |
208 |
Chládková |
Nikola |
Střední
uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové |
2 |
10 |
1 |
9 |
10 |
32 |
22 |
15 |
Stránský |
Jakub |
Střední škola
uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí |
2 |
10 |
9 |
0 |
10 |
31 |
23 |
161 |
Soukalová |
Eliška |
Vyšší odborná škola
stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto |
2 |
0 |
10 |
9 |
10 |
31 |
24 |
105 |
Boháč |
Bonifác |
Střední škola
uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí |
2 |
0 |
9 |
9 |
10 |
30 |
25 |
146 |
Turina |
Jakub |
Střední průmyslová
škola Chrudim |
2 |
0 |
9 |
9 |
10 |
30 |
26 |
164 |
Vamberský |
Martin |
Střední průmyslová
škola Chrudim |
2 |
0 |
8 |
9 |
10 |
29 |
27 |
127 |
Viskupič |
Aleš |
Střední škola
automobilní Ústí nad Orlicí |
1 |
0 |
7 |
9 |
10 |
27 |
28 |
211 |
Nožka |
František |
Střední škola
automobilní Holice |
2 |
0 |
9 |
6 |
10 |
27 |
29 |
168 |
Klusoň |
Petr |
VOŠ a SŠ technická
Česká Třebová |
2 |
10 |
4 |
0 |
10 |
26 |
30 |
220 |
Komárková |
Lucie |
Střední
škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové |
7 |
0 |
0 |
9 |
10 |
26 |
31 |
19 |
Hančová |
Veronika |
Integrovaná střední
škola Moravská Třebová |
2 |
10 |
1 |
1 |
10 |
24 |
32 |
4 |
Sejpalová |
Denisa |
Obchodní akademie,
Chrudim |
3 |
2 |
0 |
8 |
10 |
23 |
33 |
10 |
Vejnarová |
Štěpánka |
Obchodní akademie a
Vyšší odborná škola ekonomická Svitavy |
4 |
0 |
1 |
8 |
10 |
23 |
34 |
202 |
Horák |
Filip |
Střední průmyslová
škola, střední odborná škola a střední odborné učiliště, Nové Město nad Metují |
2 |
4 |
8 |
8 |
1 |
23 |
35 |
38 |
Vondráčková |
Dominika |
Obchodní akademie T.
G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí |
2 |
10 |
0 |
0 |
10 |
22 |
36 |
228 |
Hrachovina |
Jaromír |
Střední škola
zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim |
2 |
0 |
9 |
1 |
10 |
22 |
37 |
97 |
Hejlová |
Leona |
Střední škola
zemědělská a veterinární Lanškroun |
2 |
4 |
2 |
2 |
10 |
20 |
38 |
110 |
Lžíčařová |
Adéla |
Střední škola
automobilní Ústí nad Orlicí |
3 |
0 |
1 |
6 |
10 |
20 |
39 |
177 |
Bartoňová |
Rebeka |
Střední
uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové |
2 |
0 |
8 |
0 |
10 |
20 |
40 |
22 |
Stehlík |
Jan |
Obchodní akademie,
Chrudim |
0 |
0 |
8 |
1 |
10 |
19 |
41 |
50 |
Cimburek |
Martin |
SOŠ a SOU obchodu a
služeb Chrudim |
4 |
0 |
7 |
5 |
1 |
17 |
42 |
235 |
Pavel |
Tomáš |
VOŠ stavební a SPŠ
stavební arch. Jana Letzela, Náchod |
2 |
4 |
0 |
1 |
10 |
17 |
43 |
136 |
Nedvídek |
Oldřich |
Střední odborné
učiliště plynárenské Pardubice |
2 |
0 |
0 |
9 |
1 |
12 |
44 |
32 |
Mikan |
Martin |
SOŠ a SOU obchodu a
služeb Chrudim |
1 |
0 |
0 |
2 |
4 |
7 |
45 |
155 |
Sotona |
Kryštof |
Střední odborné
učiliště plynárenské Pardubice |
0 |
0 |
0 |
4 |
0 |
4 |
Celkem |
198 |
192 |
284 |
293 |
404 |
1 371 |
|
Procento úspěšnosti
jednotlivých příkladů |
44,00 |
42,67 |
63,11 |
65,11 |
89,78 |
60,93 |
|
|
|
|
|
Počet účastníků v kategorii |
45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|