Studenti Průmyslové ekologie navštívíli CZ LOKO

Ve čtvrtek 18.dubna navštívila studijní skupina 2.ročníku oboru Průmyslová ekologie provozovnu společnosti CZ LOKO a.s. v České Třebové. Program, který pro ně zaměstnanci této firmy připravili, byl věnován klíčovým tématům tohoto oboru, především bezpečnosti práce a otázkám ekologických předpisů a norem. Protože se společnost věnuje opravám, modernizacím a přestavbám kolejových vozidel pro zákazníky z téměř celé Evropy, je rozsah administrativních záležitostí tohoto typu opravdu mimořádně velký. Právě proto byl tento provoz vybrán pro další exkurzi v rámci odborného výcviku našeho nejnovějšího maturitního oboru. Průběh i náplň exkurze naplnily všechna očekávání, všichni zúčastnění žáci ocenili vysokou informační hodnotu takto připravené akce, a proto určitě patří poděkování zaměstnancům společnosti CZ LOKO, která s naší školou dlouhodobě a pravidelně spolupracuje.

Tomáš Maleček