Zimní pobyt na horách

Letos jsme opět vyrazili do zimních hor. 26.2.2017 – 1.3.2017 třídy 2.A a 2.T, 1.3.2017 – 4.3.2017 třídy 2.C a 2.D. Akce se uskutečnila v Čenkovicích ve skiresortu Buková hora s ubytováním v ŠTU Kimex. Denní program začínal rozcvičkou, abychom se ještě před snídaní nadýchali čerstvého vzduchu. Protože jsme si přivstali, byli jsme vždy první na svahu, a tak jsme měli příležitost vychutnat si prázdnou, čerstvě upravenou sjezdovku. Kolem poledne návrat na oběd, chvilka odpočinku a zpátky na svah.

Zimní pobyt aktivně využila i skupina nelyžařů ze 2A, která hned první den radostně vyšlápla na Suchý vrch. Díky skvělé viditelnosti dohlédla na Praděd.

Po večeři už bylo většinou volno, které jsme většinou využili k pilování herních dovedností, ať už šlo o lítý boj na šachovnici nebo u her Dostihy a sázky a Carcassonne. Došlo i na poker.
Zimní pobyt proběhl dobře, v Čenkovicích i na Bukové hoře se nám moc líbilo.

Za zúčastněné třídy Pavel Zbořil.