smartclasslogo

MOŽNOSTI PRÁCE STUDENTŮ SE SYSTÉMEM HOMEWORK SMARTCLASS+ Z VLASTNÍCH ZAŘÍZENÍ MIMO JAZYKOVOU UČEBNU

Pro práci se systémem mohou STUDENTI mimo webové odkazy na stránkách školy využít možnosti instalace aplikace SmartClass+ do telefonů, tabletů či dalších PC a notebooků:

OS Android
Pro zařízení s OS Android je volně dostupná aplikace „SmartClass+“ ke stažení na Google Play.

OS Chrome, případně prohlížeč Google Chrome
Pro zařízení pracující s OS Chrome je aplikace dostupná v Google Store – hledejte ji pod názvem „SmartClass+“.

Apple iOS
Pro zařízení s Apple iOS je volně dostupná aplikace ke stažení v Apple Store – hledejte ji pod názvem „Smart- Class+“.

OS Windows
Pro zařízení aplikace s OS Windows lze využít klasickou aplikaci s názvem SmartClass AIR.

V případě použití této aplikace nemusíte primárně využívat z PC/NTB jen zmíněné odkazy umístěné na webových stránkách školy, ale můžete využít lokální připojení pomocí této aplikace…