Autoopravářův den

Ve čtvrtek 3. listopadu proběhla v dílnách naší školy ve spolupráci s firmou Iveco Bus Vysoké Mýto akce, kterou jsme nazvali Autoopravářův den. Party složené z žáků oborů mechanik, karosář a lakýrník plnily víceméně zábavné úkoly na šesti pracovištích. Žáci hodnotili auto k prodeji, nakládali nepojízdný vůz na podvalník, projeli vůz ve virtuální realitě, řešili píchlé kolo přímo na silnici, hledali chyby laku a poznávali vybrané součásti a náplně. Jízda na motokárách a bohaté občerstvení doplnily dopolední program. Zadaných úkolů se nejlépe zhostila parta z Holic. V závěru předali zástupci firmy Iveco všem účastníkům upomínkové předměty a pořádající škola obdržela od IVECO GROUP šek na 50 000 Kč.