Bronzové odznaky Ceny vévody z Edinburghu

V pondělí 25. 11. 2019 v budově nové radnice v Brně převzali tři naši studenti – Magdaléna Kolářová, Tereza Voborná a Dominik Krejsa bronzové odznaky Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu.

Po mnohaměsíčním úsilí splnili všechny podmínky z oblasti sportu, rozvoje talentu a dobrovolnictví, které pak završili dvoudenní expedicí v Beskydech.

Na brněnské radnici se včera setkali s ambasadorkou programu Zuzanou Bahulovou, učitelkou na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, animátorkou a designérkou (např. olympijských dresů německých veslařů), která jim toto významné ocenění předala.

Naši ocenění studenti se tak přidali k dalším našim studentům, kteří již bronzový odznak před 16 měsíci získali.

Slavnostní ceremonie se zúčastnily i učitelky školy Mgr. Olga Čopianová a Mgr. Andrea Jiroušková. Současně byla takto oceněna i celoroční práce vedoucích v rámci tohoto projektu.

Všem gratulujeme.