Cykloturistický kurz 3.T

4.6. – 8.6.2017 se třída 3.T zúčastnila sportovního cyklokurzu, který byl naplánován jako okruh se začátkem v Ústí nad Orlicí (od školy) – do Hronova/ Velkého Dřevíče a zpět.
První den nám počasí ze začátku přálo, posledních pár km však vydatně pršelo. Do Deštné jsme přijeli celí zmoklí, ale byli jsme odměněni Pavlišovem. Pro většinu z nás byl tento den nejnáročnější, přestože byl po cestě jediný kopec (celou cestu :D).
Druhý den jsme přes Peklo a Nové Město sjeli k Rozkoši. Po cestě jsme navštívili rozhlednu na Sendraži a užili si nádherné výhledy. Tento den bylo stravovaní v našich rukou, zvolili jsme langoše.
Třetí den jsme chtěli udělat radost třídní učitelce, a tak jsme navštívili Babiččino údolí. Těsně před kempem v Teplicích nad Metují, naším denním cílem, nás zastihl vydatný déšť. Odměnou byla večeře – kynuté knedlíky.
Čtvrtý den byl odpočinkový, projeli jsme se kolem Adršpašsko-teplických skal a sjeli do kempu Velký Dřevíč – projeli jsme se na motokárách, vyrobili palačinky a burgery.
Poslední den nás čekala už jen cesta domů.
Mgr. Vojtěch Troszok