Enjoy English 2018

Ve čtvrtek 29. 11. se vybraní žáci naší školy zúčastnili jazykové soutěže Enjoy English v Lanškrouně. Po rozřazovacím didaktickém testu, který obsahoval testové úlohy ve stylu uznávaných britských zkoušek, postoupili i do samého finále soutěže, ve kterém byly nekompromisně testovány konverzační dovednosti nejenom před porotou pedagogů středních škol Pardubického kraje, ale i před hostující lektorkou z USA.

Naši žáci v nelítostné konkurenci vybojovali pěkná umístění, ačkoliv anglický jazyk pro ně není profesní prioritou. Na pátém místě, těsně pod stupni vítězů, se umístil Jan Ventura (4.T) a na dvanáctém místě Tomáš Vítek (3.T). Velké poděkování patří i zbylým soutěžícím, kteří do Lanškrouna přicestovali. Jmenovitě Filipu Chlebounovi (2.A), Jiřímu Kalousovi (4.T) a Thai Ngan Giang Phamové (1.A)

PhDr. Hanuš Šparlinek