Náborová Roadshow ŠKODA AUTO a.s. – závod Kvasiny

Více než stovka žáků třetích a čtvrtých ročníků se ve čtvrtek 20.dubna zúčastnila náborové akce společnosti Škoda Auto a.s, která se konala v prostorách teoretické výuky naší školy na Dukle. Dvouhodinový program obsahoval seznámení s výrobními závody (zejména s provozem v Kvasinách), nabídku pracovních míst, přehled zaměstnaneckých výhod a benefitů, ale i vědomostní test orientovaný na obecné znalosti o současnosti i minulosti značky Škoda. Nejúspěšnější řešitelé byli za své snažení odměněni, ceny jim předali zástupci personálního oddělení společnosti Škody Auto a.s.

Žáci si mohli také podrobně prohlédnout nejnovější model vozu Škoda Kodiaq 2,0 TSI 132 kw 4×4 DSG a maketu závodního vozu Škoda Fabia R5. K překvapení zástupců automobilky žáky nezajímala cena představených modelů, ale soustředili se na důležité technické parametry, konstrukční provedení a schopnosti nejnovějších prvků aktivní bezpečnosti. Studenti vycházejících ročníků měli při této zdařilé a zábavné prezentaci především jedinečnou příležitost k seznámení s možnostmi zaměstnání ve firmě Škoda Auto a.s., která s naší školou spolupracuje déle, než by mohli současní žáci pamatovat.

Karel Beran