Otevření nového víceúčelového hřiště s umělým povrchem

V pondělí 14.10.2019 jsme slavnostně otevřeli venkovní víceúčelové hřiště s umělým polyuretanovým povrchem. Víceúčelové hřiště má rozměry 32 x 15 m, přístup je bezbariérový. Je oploceno 4 m vysokým plotem, což by mohlo zabránit nevítaným návštěvníkům ve vstupu. Sportoviště bylo vybudováno v ceně 1 500 000 Kč s příspěvkem Pardubického kraje ve výši 750.000 Kč. Druhou polovinu ceny zaplatila škola sama.

Po dnešním slavnostním přestřižení pásky panem ředitelem Ing. Petrem Vojtěchem proběhlo zahajovací volejbalové utkání učitelů se žáky školy, o němž vypovídají doprovodné fotografie.

Od zítřejšího dne mohou hřiště využívat naši žáci nejen v hodinách tělocviku, ale v odpoledních hodinách i žáci našeho domova mládeže. Tímto sportovním zařízením jsme získali moderní venkovní hřiště na sálové sporty, které lze využívat od jara do podzimu.

Mgr. Aleš Odehnal