Peter Black 3

Studenti prvních, druhých a třetích ročníků naší školy navštívili dne 6. června 2017 činoherní anglicko-české divadelní představeni v Roškotově divadle v Ústí nad Orlicí.
Peter Black 3 je volným pokračováním představení Peter Black a Peter Black 2 „A new beginning“, které jsme viděli v minulých letech, a zároveň i finálové ukončení této divadelní trilogie. Hlavní hrdina byl vystaven další zkoušce. Jeho výchozí pozice nebyla vůbec špatná. Měl svoji lásku, svoji práci, střechu nad hlavou a očividně mu nic nechybělo až do momentu, než se dozvěděl, že se z něho stal dědic rodinného sídla. Peter Black na vlastní kůži zažil, jaké to je mít po svém boku přátele a blízké lidi, kterým to pálí.
Byl to opravdu zajímavý příběh, anglický projev s použitím slovní zásoby a frází, s kterými se studenti mohou setkat i v reálném životě, variabilní scéna, žánrově různorodá hudba a pestré herecké kreace.
Reakce studentů během představení a i závěrečný potlesk svědčily o tom, že toto představení je opravdu zaujalo, líbilo se a hlavně – rozuměli anglickým textům.
Budeme se těšit na další zajímavé příběhy od této divadelní společnosti ze Zlína.
Mgr. Jana Pucholtová