Proběhl náš Ústecký autosalon

Ústecký autosalon 25.9.2021

Letošní Ústecký autosalon po roční covidové přestávce skvěle navázal na předchozí úspěšné ročníky. S podtitulem SEVER a ekomobilita se poslední zářijovou sobotu uskutečnil v našem areálu dílen. U veřejnosti velmi oblíbená akce, doplněná bohatým doprovodným programem, nezklamala ani letos. Jak podtitul SEVER napovídá, doplnila autosalon tematická výstava výrobců ze severských zemí. Saab, Volvo, Scania, Husqvarna, je krátký výčet představených značek. Právě příznivců prvně jmenovaného SAABu se na autosalonu sjelo mnoho desítek s vozy různého stáří a provedení. Tradičně nechyběly ukázky nových motocyklů a automobilů nejen se spalovacími motory, ale také vozidla na čistě elektrický pohon a hybridy. Jako každý rok, také letos byla k vidění vojenská technika, vybavení policie, hasičů, zemědělská a zahradní technika, modely všech druhů a mnoho dalšího. Škola otevřela zájemcům také dílny, ve kterých prezentovala svou výuku a činnost.