S BUGGYRA Racing teamem na polygonu v Kopřivnici

Projekt Tatra do škol, ve kterém naši žáci postavili v prostorách dílen v Hylvátech Tatru Phoenix pro Správu a údržbu silnic PK, pokračuje a byl rozšířen o další zajímavou věc. Výběr žáků škol z celé republiky, kteří se projektu účastnili nebo účastní, se setkal ve čtvrtek 21.10. s členy závodního týmu BUGGYRA na polygonu kopřivnické Tatry. Naši školu reprezentoval Michal Klein a vedl si výborně. V dovednostní soutěži mu lákavá cena ( týden s týmem na testování v Saudské Arábii) utekla o pověstný vlásek, Michal byl komisí vedenou závodníkem Davidem Vršeckým jmenován prvním náhradníkem!  Kluci si také vyzkoušeli jízdu dakarovým speciálem Tatra na pozicích navigátora a mechanika. Za volantem seděl Ignacio Casale jednička týmu pro letošní ročník DAKARU! Děkujeme Tatře a Racing teamu BUGGYRA za krásný zážitek.