Kontakty – organizační struktura

Zvolte oddělení pro zobrazení kontaktů nebo zobrazte všechny kontakty.

Vedení školy

Ředitel školy
Ing. Petr Vojtěch tel. 468 002 553 vojtech@skola-auto.cz
Zástupce ředitele pro teoretickou výuku
Mgr. Aleš Odehnal tel. 468 002 554 odehnal@skola-auto.cz
Zástupce ředitele pro praktickou výuku
Ing. Karel Beran tel. 468 002 645 kberan@skola-auto.cz
Zástupce ředitele pro ekonomiku a personální činnost
Ing. Helena Dvorská tel. 468 002 530 dvorska@skola-auto.cz
Zástupce ředitele pro mimoškolní činnost
Mgr. Václav Havel tel. 468 002 550 havel@skola-auto.cz
Informační středisko, studijní oddělení
Monika Koukolová tel. 468 002 558 koukolova@skola-auto.cz
Sekretářka ředitele
Iveta Kalousová tel. 468 002 510 kalousova@skola-auto.cz
Správce informačních a komunikačních technologií
Ing. Karel Frank tel. 468 002 614 frank@skola-auto.cz
Bohuslav Beran tel. 468 002 520 bberan@skola-auto.cz
Manažer školicího střediska, projektů
Pavel Jantač tel. 468 002 516 jantac@skola-auto.cz

Teoretická výuka

Zástupce ředitele pro teoretickou výuku
Mgr. Odehnal Aleš tel. 468 002 554 odehnal@skola-auto.cz
Pedagogický sbor
Bárta Vladimír 468 002 536 barta@skola-auto.cz
Mgr. Biedla Radek 468 002 529 biedla@skola-auto.cz
Ing. Bouška Jiří 468 002 523 bouska@skola-auto.cz
Mgr. Čopianová Olga 468 002 524 copianova@skola-auto.cz
Ing. Folvarčný Jaromír 468 002 522 folvarcny@skola-auto.cz
Bc. Miloš Hurych 468 002 535 hurych@skola-auto.cz
Mgr. Hubínková Hana 468 002 526 hubinkova@skola-auto.cz
Mgr. Kolář Vlastimil 468 002 541 kolar@skola-auto.cz
Bc. Jiráský Ivan 468 002 522 jirasky@skola-auto.cz
Mgr. Jiroušková Andrea 468 002 524 jirouskova@skola-auto.cz
Ing. Kohoutek Pavel 468 002 523 kohoutek@skola-auto.cz
Mgr. Kotlantová Jana 468 002 524 kotlantova@skola-auto.cz
Dr. Kout Karel 468 002 523 kout@skola-auto.cz
Mgr. Kuchtová Bronislava 468 002 525 kuchtova@skola-auto.cz
Ing. Lux Petr 468 002 523 lux@skola-auto.cz
Mgr. Morávková Jana 468 002 540 moravkova@skola-auto.cz
Mgr. Odehnal Aleš 468 002 554 odehnal@skola-auto.cz
Ing. Pohanková Marcela 468 002 526 pohankova@skola-auto.cz
Mgr. Přibylová Dagmar 468 002 536 pribylova@skola-auto.cz
Mgr. Pucholtová Jana 468 002 525 pucholtova@skola-auto.cz
Ing. Šafář Václav 468 002 521 safar@skola-auto.cz
Mgr. Šašková Lenka 468 002 540 saskova@skola-auto.cz
Mgr. Troszok Vojtěch 468 002 521 vtroszok@skola-auto.cz
Ing. Vojtěch Petr 468 002 553 vojtech@skola-auto.cz
Ing. Zbořil Pavel, Dis. 468 002 535 zboril@skola-auto.cz

Praktická výuka

Zástupce ředitele pro praktickou výuku
Ing. Beran Karel tel. 468 002 645 kberan@skola-auto.cz
Vavřínová Dana administrativní
prac.,účetní
tel. 468 002 644 vavrinova@skola-auto.cz
Učitelé odborného výcviku
Bc. Vavřín Lukáš vedoucí učitel tel. 468 002 642 vavrin@skola-auto.cz
Ing. Jindřich Kovář vedoucí učitel tel. 468 002 664 kovar@skola-auto.cz
Bartoň Petr ml. tel. 468 002 617 pbarton@skola-auto.cz
Diblík Roman tel. 468 002 652 diblik@skola-auto.cz
Jetmar Tomáš tel. 468 002 661 jetmar@skola-auto.cz
Bc. Kaleja Petr tel. 468 002 638 kaleja@skola-auto.cz
Krátký Pavel tel. 468 002 665 kratky@skola-auto.cz
Macek René tel. 468 002 632 macek@skola-auto.cz
Marek Ladislav tel. 468 002 636 marek@skola-auto.cz
Stárek František tel. 468 002 659 starek@skola-auto.cz
Štantejský Radek tel. 468 002 636 stantejsky@skola-auto.cz
Bc. Šudoma Jakub tel. 468 002 660 sudoma@skola-auto.cz
Trejbal Lukáš tel. 468 002 661 trejbal@skola-auto.cz
Troszok Karel tel. 468 002 651 troszok@skola-auto.cz
Stanice technické kontroly
Bartoš Bohumil vedoucí STK tel. 468 002 650 bartos@skola-auto.cz
Hrdina Libor technik stk@skola-auto.cz
Sazima Jiří technik
Vaňous Jaroslav technik
Další pracovníci
Fuchsa Vlastimil energetický technik,
vedoucí ZF
tel. 468 002 620 fuchsa@skola-auto.cz
Bc. Vavřín Lukáš přijímací technik
oprav vozidel
tel. 468 002 642 stk@skola-auto.cz
Bc. Maleček Tomáš přijímací technik
oprav vozidel
tel. 468 002 628 stk@skola-auto.cz
Martinec Jaroslav emisní technik tel. 468 002 624
Polman Jaroslav emisní technik emise@skola-auto.cz
Bartoň Petr ml. opravář jednostopých
vozidel
tel. 468 002 617 pbarton@skola-auto.cz
Bartoň Petr automechanik tel. 468 002 640 barton@skola-auto.cz
Doudlebský Ctibor automechanik tel. 468 002 662
Marek Ladislav automechanik tel. 468 002 626
Melda Jiří automechanik tel. 468 002 611 tachograf@skola-auto.cz
Pilař Roman elektrikář tel. 468 002 627
Špindlerová Dagmar skladová referentka tel. 468 002 663 spindlerova@skola-auto.cz
Vondráček Vojtěch automechanik tel. 468 002 638

Ekonomický úsek

Vedoucí úseku
Ing. Dvorská Helena dvorska@skola-auto.cz tel. 468 002 530
Ing. Štěpánová Jana hlavní účetní stepanova@skola-auto.cz tel. 468 002 555
Machová Hana mzdová účetní machova@skola-auto.cz tel. 468 002 557
Teplá Jana finanční účetní tepla@skola-auto.cz tel. 468 002 560
Šedová Jana finanční účetní sedova@skola-auto.cz tel. 468 002 556

Autoškola

Vedoucí autoškoly tel.: 468 002 538 mobil: 606 888 521
Hlava Libor autoskola@skola-auto.cz           732 356 295
Učitelé
Elbl Zdeněk mobil: 606 097 041
Administrativní pracovnice tel. 468 002 528 mobil: 720 365 980
Hlavová Milena hlavova@skola-auto.cz 603 284 336

Školící středisko

Manažer školicího střediska
Pavel Jantač tel.: 468 002 516 mobil: 733 557 098
jantac@skola-auto.cz
Asistentka
Dagmar Kašková kaskova@skola-auto.cz tel.: 468 002 515
Lektor
Mgr. Petr Buršík mobil: 603 742 500

Domov mládeže

Vedoucí domova mládeže
Mgr. Havel Václav tel. 468 002 550 havel@skola-auto.cz
Vychovatelé
Kučerová Pavla tel. 468 002 512 kucerova@skola-auto.cz
Drymlová Alena tel. 468 002 513 drymlova@skola-auto.cz
Bc. Šafářová Zuzana tel. 468 002 531 safarova@skola-auto.cz
Malý Jiří tel. 468 002 532 maly@skola-auto.cz

Stravování

Vedoucí úseku
Pavel Juliš tel. 730 892 013   julis@skola-auto.cz
Kuchaři
Beranová Ivana
Sekotová Helena
Pomocné kuchařky:
Přibylová Marta
Šromová Lenka
Malečková Marzena